logo
Home O szkole Nauczyciele

Nauczyciele 2017/2018

Drukuj PDF

Dyrektorzy:

  • Sabik Grażyna - matematyka - dyrektor,
  • Szymanek Barbara - historia - wicedyrektor,

Nauczyciele:

  • Bazera Antoni, przedmioty zawodowe
  • Bury Monika, przedmioty zawodowe
  • Cetnarska Grażyna, przedmioty zawodowe
  • Chmielowiec Agnieszka, język angielski - wychowawca klasy 1at
  • Cieklińska Marta, pedagog szkolny
  • Drelich Andrzej, biblioteka
  • Dusza Szymon, wychowanie fizyczne
  • Gawlik Beata, przedmioty zawodowe
  • Gorlicka Beata, przedmioty zawodowe
  • Górak Beata, język niemiecki - wychowawca klasy 2dt
  • Grabek Joanna, geografia - wychowawca klasy 4ct
  • ks. Hajduk Jacek, religia
  • Halaburda Ryszard - historia, wiedza o społeczeństwie
  • Hess Edyta, wychowanie fizyczne
  • Jakubowska Magdalena, matematyka - wychowawca klasy 3dt
  • Kajzer Ewa, wychowanie fizyczne, pedagog szkolny
  • Kasperek Anna, biologia - wychowawca klasy 3th
  • Kocój Renata, przedmioty zawodowe - wychowawca klasy 3at
  • Kozicka Beata, wychowanie fizyczne
  • Krauss Maciej, język niemiecki, wiedza o kulturze
  • Kruczek-Grochala Marta, przedmioty zawodowe
  • Kudłak Anna, język angielski - na urlopie
  • Kuźniar Magdalena, język angielski - wychowawca klasy 2ct
  • Majewska-Lasek Joanna, język polski - wychowawca klasy 4at
  • Marmaj Tomasz, edukacja dla bezpieczeństwa, przedmioty zawodowe - wychowawca klasy 1ct
  • Medygrał Dominika, język francuski
  • Myc Konrad, język angielski
  • Niedbalec Artur, wychowanie fizyczne
  • Nizioł-Strzępek Agnieszka, podstawy przedsiębiorczości, język niemiecki, przedmioty zawodowe - wychowawca klasy 4th
  • Nowaliński Krzysztof, przedmioty zawodowe
  • Olszewska - Maślanka Anna, przedmioty zawodowe
  • Ozga-Myc Agata, prawo, wiedza o społeczeństwie - na urlopie
  • Pasternak-Salamon Agnieszka, biblioteka, historia i społeczeństwo
  • Piękoś-Ślusarz Beata, język polski
  • Piołunkowska Anna, język angielski - wychowawca klasy 1bt
  • Polońska Olga, język polski - wychowawca klasy 3bt
  • Przybyło Małgorzata, przedmioty zawodowe - wychowawca klasy 2bt
  • Rawski Mariusz, przedmioty zawodowe
  • Rosół Aleksander, religia,
  • Rusznica-Bartusik Liliana, fizyka, geografia - wychowawca klasy 2th
  • Sarama Grzegorz, kierownik szkolenia praktycznego, przedmioty zawodowe
  • Sarna-Galli Małgorzata, język angielski - wychowawca klasy 4dt
  • Sączawa Jacek, matematyka
  • Strączyk Damian, chemia, przedmioty zawodowe
  • Turzańska Marta, język niemiecki - wychowawca klasy 1dt
  • Uchman Grzegorz, język rosyjski, język angielski
  • Warchoł Wioletta, język polski, informatyka - na urlopie
  • Wilczyńska Renata, język polski - wychowawca klasy 1th
  • Zajchowska Dorota, przedmioty zawodowe - wychowawca klasy 4bt
  • Zielińska Beata, matematyka - wychowawca klasy 3ct
  • Żyradzka Magdalena, wychowanie fizyczne- wychowawca klasy 2at
Poprawiony: środa, 06 września 2017 09:57  

SEKRETARIAT

7.30 - 15.30

English French German Italian Polish Russian Slovak Hungarian
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś293
mod_vvisit_counterWczoraj448
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1446
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu3000
mod_vvisit_counterW tym miesiącu7286
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu11195
mod_vvisit_counterOd początku1739315

Online (ostatnie 20 minut): 6
Twój nr IP: 54.236.180.104
,
Dzisiaj jest: Gru 19, 2018