logo
Home Dla Ucznia Bilansik

Bilansik

Drukuj PDF

Od Redakcji

Znalazłaś/eś się na zakładce strony internetowej - Bilansik - organu prasowego uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rzeszowie. Naszą gazetę wydajemy już od wielu lat, dzisiaj gazeta jest zamieszczana na stronie internetowej i ma formę głównie elektroniczną, choć dla miłośników wersji papierowej, drukowany egzemplarz znajduje się na tablicy ściennej naprzeciw najbardziej obleganego miejsca w szkole – tablicy z zastępstwami i szczęśliwymi numerkami. Bilansik

 

Poruszamy przede wszystkim sprawy związaną z naszą szkoła i jej uczniami. Przedstawiamy aktualne wydarzenia z życia szkoły, relacje z uroczystości szkolnych, komentujemy wydarzenia publiczne, opisujemy też co dzieje się w Rzeszowie i na Podkarpaciu; zawsze podejmuje jakieś poważne tematy społeczne, no i recenzujemy wydarzenia kulturalne, a przede wszystkim piszemy o ciekawych osobach z naszej szkoły. A … nie brak u nas humoru.

BilansikRedakcję stanowią uczniowie z klas : Kinga Kocha, Kristina Kiseleva, Katarzyna Rusznica, Sylwia Rudnicka, Paulina Żurawska, Magdalena Pęcherek, Katarzyna Musiał, Edyta Migut, Paulina Krzyśko, Dominika Koś, Paulina Bieniek, Mateusz Gotkowski, Maciej Prokopiec.

Skład: Magdalena Pęcherek

Opiekunowie: Wioletta Gątarska i od grudnia 2009 Anna Pochwat

Zapraszamy do czytania kolejnych numerów Bilansika

Paulina Żurawska

Wszystkie numery Bilansika są do pobrania z działu Linkownia

Poprawiony: poniedziałek, 31 maja 2010 10:51  SEKRETARIAT

czynny

7.30 - 15.30

English French German Italian Polish Russian Slovak Hungarian
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś179
mod_vvisit_counterWczoraj416
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1510
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu3769
mod_vvisit_counterW tym miesiącu14382
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu16823
mod_vvisit_counterOd początku2067325

Online (ostatnie 20 minut): 2
Twój nr IP: 54.236.35.159
,
Dzisiaj jest: Paź 28, 2020