logo
Home Kwalifikacyjne kursy zawodowe

NOWOŚĆ - kwalifikacyjne kursy zawodowe

Drukuj PDF

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE - nowoczesna forma uzupełnienia kwalifikacji zawodowych, bez względu na dotychczasowe wykształcenie

Nasza OFERTA:

 • technik informatyk
 • technik ekonomista
 • technik handlowiec

Czym są Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe?

To wyodrębnione w każdym zawodzie kwalifikacje zawodowe, zgodne z programem nauczania w danym zawodzie.

 

Od września 2012 r. każda pełnoletnia osoba, bez względu na dotychczasowe wykształcenie, będzie mogła uczęszczać na wybrany kurs kwalifikacyjny (jedno-, dwu- lub trójkwalifikacyjny; odpowiednio K1, K2, K3). Każda kwalifikacja będzie potwierdzana egzaminem. Po potwierdzeniu wszystkich kwalifikacji z zakresu danego zawodu, mając dodatkowo wykształcenie średnie, będzie można uzyskać  tytuł technika.

 

Podział każdego zawodu na kwalifikacje stwarza nowe możliwości, ułatwia przekwalifikowanie się lub zdobycie nowych uprawnień zawodowych. Jest to elastyczna i wygodna forma kształcenia, dzięki której można wybrać z programu nauczania danego zawodu tylko jedną kwalifikację, uprawniającą do wykonywania konkretnych czynności.

 

Zawód Technik Informatyk podzielono na 3 kwalifikacje:

 • K1 – Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych
 • K2 – Projektowanie i administracja lokalnych sieci komputerowych
 • K3 – Tworzenie i administracja stron internetowych i baz

Osoba zainteresowana nauką na tym kierunku może zapisać się na jeden lub dwa poziomy i uzyskać zaświadczenia o posiadaniu tych dwóch kwalifikacji lub skończyć wszystkie trzy poziomy i uzyskać tytuł technika informatyka.

Możliwości pracy masz niemal nieograniczone. Zatrudnienie znajdziesz w każdej firmie, w której pracuje się z wykorzystaniem komputerów. Pracować możesz również w firmach produkujących komputery lub w punktach ich serwisowania i naprawy. Twoje kwalifikacje i umiejętności pozwolą Ci także założyć własną firmę, zajmującą się na przykład tworzeniem stron WWW, serwisowaniem sprzętu oraz doradztwem w zakresie efektywnego wykorzystania komputerów w pracy danej firmy.

 

Zawód Technik Ekonomista podzielono na 2 kwalifikacje:

 • K1. Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji,
 • K2. Prowadzenie rachunkowości.

Osoba zainteresowana nauką na tym kierunku może zapisać się na jeden poziom i uzyskać zaświadczenie o posiadaniu jednej kwalifikacji lub skończyć dwa poziomy i uzyskać tytuł technika ekonomisty.

Pracę znajdziesz w bankach, firmach ubezpieczeniowych, biurach podatkowych, spółkach prawa handlowego, instytucjach samorządowych, rządowych i pozarządowych. A także w każdej firmie, która poszukuje wykwalifikowanych ekonomistów lub pracowników do prowadzenia sekretariatu. Będziesz też przygotowany do tego, by otworzyć własną działalność.

 

Zawód Technik Handlowiec podzielono na 2 kwalifikacje:

 • K1. Prowadzenie sprzedaży,
 • K2. Prowadzenie działalności handlowej.

Osoba zainteresowana nauką na tym kierunku może zapisać się na jeden poziom i uzyskać zaświadczenie o posiadaniu jednej kwalifikacji lub skończyć dwa poziomy i uzyskać tytuł technika handlowca.

Jako technik handlowiec masz niemal nieograniczone możliwości zatrudnienia. Pracę znajdziesz jako przedstawiciel handlowy, merchandiser, sales manager — to zawody bardzo obecnie poszukiwane na rynku pracy. Możesz też pracować na średnich szczeblach zarządzania w przedsiębiorstwach. Zatrudnienie znajdziesz również w hurtowniach, magazynach, hipermarketach. Zdobyte kwalifikacje pozwolą Ci także na otworzenie własnej działalności.

Jak  można się zapisać?

 • OSOBIŚCIE - Odwiedź sekretariat szkoły

Dodatkowe informacje

 • TELEFONICZNIE- 17 748 3000

Poprawiony: piątek, 24 sierpnia 2012 20:45  


SEKRETARIAT

7.30 - 15.30

English French German Italian Polish Russian Slovak Hungarian
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś174
mod_vvisit_counterWczoraj556
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1254
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu4643
mod_vvisit_counterW tym miesiącu15497
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu16600
mod_vvisit_counterOd początku1981624

Online (ostatnie 20 minut): 7
Twój nr IP: 34.204.168.209
,
Dzisiaj jest: Maj 26, 2020