MŁODZI GNIEWNI

Jak to P. Turzańska powiedziała „ ROZNIESIECIE MONACHIUM” i tak się stało:D

Tak wiem to już ostatni tydzień a ja jeszcze nie opowiedziałam nawet o swojej firmie. Jaka jest i jakie są w niej moje funkcje.

Jak już wcześniej wspomniałam pracuje w firmie marketingowo- reklamowej CD Verbemittel.  Na początku trudno było mi się w niej odnaleźć, ale teraz jest już znacznie lepiej. Poznałam mase ludzi,którzy chętnie mi we wszystkim pomagają. Nigdy nie pracuje sama zawsze w grupie. Uważam,że jest to bardzo duży plus, ponieważ ćwiczę cały czas język obcy, którym się porozumiewamy. Moje obowiązki w firmie są różne prze- różniste robię praktycznie wszystko. Najczęściej pracuje z komputerem lub w magazynie, gdzie pakuje, wysyłam paczki i listy. Staram się nie pracować tylko w jednym dziale i w jednym miejscu lecz uczyć się wszystkiego po trochę. Przez te 2 tygodnie nauczyłam się bardzo dużo. Wiem już jak tak naprawdę wygląda ciężka praca od świtu do zmierzchu. Uważam, że trafiłam do bardzo dobrej i uczciwej firmy, ale także bardzo zabieganej w której zawsze jest co robić:)

Na kadrę z która współpracuje nie mogę narzekać. Są to bardzo mili ludzie a przede wszystkim kolega z którym teraz pracuje.

A oto jedno z moich stanowisk pracy

Wszyscy trafiliśmy do innych firm. Nasze prace znajdują się w 4 stronach świata. Niektórzy mają więcej a niektórzy mniej obowiązków, ale jesteśmy tutaj zdani na siebie i myślę,że radzimy sobie doskonale. Szkoda, że to już koniec praktyk przygody- pracy, która była takim odejściem od rzeczywistości.

PS Monachium jako miasto jest piękne i bardzo wygodne do życia.

=]

Dodaj odpowiedź