Archiwum kategorii ‘Bez kategorii’

Ostatnie tydzień w CD

wtorek, Listopad 22nd, 2011

Moje całe dzisiejsze zadanie zaraz po sprawdzeniu poczty polegało na tym iż musiałem segregować katalogi, zaczynając od wyrzucania starych tj. sprzed 2010 roku oraz segregowania bieżących, jest to czasochłonna praca. Gdy skonczyliśmy musiałem policzyć dokumenty związane ze sprzedażą towarów było to ok 400 sztuk, chronologiczna segregarcja dokumentów oraz przyznawanie dokumentów do folderów z poszczególnymi firmami.

Patryk

Ostatni Poniedzialek :)

poniedziałek, Listopad 21st, 2011

Niestety nasze praktyki powoli dobiegaja konca, juz ostatni tydzien praktyk w Monachium. Moj nowy tydzien rozpoczne w nowym dziele marketingowym bardz sie z tego ciesze bo mam szanse sie nauczyc nowych rzeczy w firmie. Dzisiaj zapoznalam sie z zasadami wstepnymi a takze przedstawiono mi co musi robic pracownik marketingu.  Po przekazaniu mi wrzystkich wiadomosci zabralam sie do przygotowania graficznego reklamy firmy w ktorej odbywam praktyki, przygotowywalam umowy a takze sporzadzilam tabele wyjazdow na targi, konferecje prcownikow . Bardzo mi sie spodobal dzial marketingowy .

Justyna :)

Kolejny dzień praktyk…

czwartek, Listopad 17th, 2011

W dniu dzisiejszym swoją obecnością zaszczyciła nas Pani profesor Turzańska wraz z Panem Peterem. Niestety nie mam zdjęć ponieważ miałem wtedy bardzo dużo pracy i widziałem Panią profesor dosłownie chwilę. Dzisiaj segregowaliśmy i wyrzucaliśmy stare katalogi. Z samego rana okazało się że będzie można dzisiaj troszkę podjeść J ogolnie dzien zleciał bardzo szybko. Wklejam zdjęcia z dnia wczorajszego gdzie miałem bardzo dużo pracy przy USB sticks musiałem podpinać USB do specjalnej maszyny która pokazywała które USB są najbardziej wydatne. Również musiałem wyrzucać jeśli jakieś nie działało lub było uszkodzone. Później sprawdzałem pocztę oraz zrobiłem kilka zdjęć mojej firmy.

Patryk

Koniec pierwszego tygodnia ;)

piątek, Listopad 11th, 2011

To był ostatni dzień w tym tygodniu w Mohr-Villa e.V.. Okazał się bardzo miły, ponieważ po raz drugi odwiedziła mnie p. Marta Turzańska. Po oględzinach i wymienieniu się spostrzeżeniami na temat kultury niemieckiej zabrałem się do pracy. Dzisiaj zostałem zapoznany z zasadami księgowymi panującymi w firmie. Są podobne jak w Polsce. Jutro czeka nas podróż do Salzburga… ;)

Dawid